Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia wpłynięcia pieniędzy na nasze konto. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki.

Termin wysyłki podajemy w dniach roboczych.

Przykładowo, jeżeli w poniedziałek wpłyną pieniądze za zamówienie o trzydniowym terminie wysyłki, to wyślemy je najpóźniej w czwartek. Gdyby takie samo zamówienie wpłynęło do nas w środę, to najpóźniejszy termin wysyłki będzie przypadał w następny poniedziałek. W tym przykładzie założyliśmy, że w tygodniu nie było dni wolnych od pracy. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 17, jego realizacja rozpoczyna się dnia następnego.

Dla produktów oznaczonych "na zamówienie", termin wysyłki ma wyłącznie charakter orientacyjny. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców, a o właściwej dacie wysyłki informujemy telefonicznie lub poprzez e-mail.

Przesyłki dostarczane są przez firmy kurierskie Shenker, JASFBG, UPS lub Pocztą Polską. Czas dostawy wynosi najczęściej 1 dzień roboczy.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy


W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.