1. Czy ceny podane na stronie są cenami netto czy brutto?

Wszystkie podane na stronie ceny są cenami brutto.

2. W jakim gatunku są płytki sprzedawane w naszym sklepie?

Wszystkie płytki znajdujące się w sklepie internetowym www.budowlany24h.pl są płytkmi I-go gatunku.

3. Jakie są dostępne formy płatności?

Za towar zakupiony w naszym sklepie można zapłacić przelewem tradycyjnym, zapłacić gotówką przy odbiorze osobistym lub zapłacić kurierowi w momencie dostawy.

4. Czy do zamówionego towaru otrzymam fakturę VAT?

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT. Fakturę wysyłamy wraz z towarem lub listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej.

5. Czy istnieje możliwość odbioru osobistego?

Tak. Płytki można odebrać osobiście po uprzednim kontakcie i umówieniu terminu odbioru.

6. Czy kurier wnosi towar?

Nie, kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru. Jedynie zostawi paletę z towarem w miejscu przez państwa wskazanym. Towar może wnieść z grzeczności (jeżeli jest to jakaś mała ilość) lub jeżeli go jakoś ładnie do tego zachęcimy :).

7. Czy w sklepie budowlany24h.pl mogę kupić płytki innego gatunku?

Tak, istnieje możliwość zakupu niektórych płytek gatunku 2-go oraz tzw. PJ. W tym celu proszę napisać na adres biuro@budowlany24h.pl jakie płytki i jaka ilość was interesuje, a my sprawdzimy ich dostępność i cenę i odpiszemy do was.


W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.