Kategorie Płytki Kuchenne 

Kolekcje

 • Domino

  Płytki kuchenne Ceramika Domino

 • Paradyż

  Poszukujesz kolekcji płytek kuchennych, które spełnią Twoje oczekiwania?

  Płytki kuchenne Paradyż zaspokoją nawet najbardziej wymagających.

  Płytki kuchenne muszą stanowić połączenie kilku cech. Powinny być przede wszystkim łatwe w czyszczeniu oraz bezpieczne. Z drugiej strony kafle do kuchni powinny cieszyć także oko swoim wyglądem, ponieważ kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. Płytki do kuchni Paradyż znajdujące się w ofercie naszego sklepu stanowią doskonałe połączenie obu tych cech. Płytki kuchenne Paradyż są zarówno solidne, występują w wielu wzorach, kolorach, formatach, czy powierzchniach, z których każdy wybierze idealne płytki do swojej kuchni.

  Płytki Paradyż znajdujące się w kategoriach łazienka czy podłoga również będą idealnie nadawać się do kuchni.

 • Cerrol

  Kolekcje płytek ceramicznych z wzorami i dekoracjami przeznaczonymi do kuchni, jadalni, barów, pubów, restauracji.

W kategorii tej znajdują się wszystkie dedykowane do kuchni kolekcje płytek ceramicznych. Oczywiście płytki te można spokojnie wykorzystać również w łazience, czy każdym innym pomieszczeniu wewnątrz domu. Nie nadają się one na zewnątrz gdyż nie są mrozoodporne. Producenci płytek kuchennych w naszej ofercie to: Ceramika Paradyż, Opoczno, Tubądzin, Domino, Alfa Cer.

W poniedziałek 17.06.2019r. Biuro Obsługi będzie nieczynne. Wszystkie informacje prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy lub na maila. Postaramy się najpóźniej we wtorek z rana na wszysto odpowiedzieć. Zamówienia złożone od 15.06.2019r. będą realizowane od wtorku tj. 18.06.2019r.