Pavi 

Pavi Paradyż - format 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Pavi to kolekcja inspirowana wyglądem kamienia i podobnie jak kamień jest wytrzymała, dzięki swoim parametrom technicznym. Do wyboru w tej kolekcji mamy trzy kolory: delikatna biel, ciepły beż i wyraźny brąz. Dopełnieniem płytek bazowych o delikatnych kolorach są bogato zdob...

Pavi Paradyż - format 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Pavi to kolekcja inspirowana wyglądem kamienia i podobnie jak kamień jest wytrzymała, dzięki swoim parametrom technicznym. Do wyboru w tej kolekcji mamy trzy kolory: delikatna biel, ciepły beż i wyraźny brąz. Dopełnieniem płytek bazowych o delikatnych kolorach są bogato zdobione listwy, które urozmaicą każde wnętrze, niezależnie od jego charakteru.

Więcej
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.