Tuana 

Tuana My Way - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Tuana Paradyż My Way to kolekcja gresów inspirowanych kamieniem pochodzącym z Turcji, który charakteryzuje się niejednolitym wzorem. Dodatkowo charakteru nadaje wykończenie w technologii lappato, dzięki czemu płytka pięknie się błyszczy. Różnorodność elementów i formatów...

Tuana My Way - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Tuana Paradyż My Way to kolekcja gresów inspirowanych kamieniem pochodzącym z Turcji, który charakteryzuje się niejednolitym wzorem. Dodatkowo charakteru nadaje wykończenie w technologii lappato, dzięki czemu płytka pięknie się błyszczy. Różnorodność elementów i formatów pozwoli na dowolne wykorzystanie ich w różnych pomieszczeniach, a także na łączenie tej oferty z elementami innych kolekcji.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.