Onice 

Onice My Way - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Onice Paradyż My Way to kolekcja inspirowana pochodzącym z Włoch onyksem, który charakteryzuje się jasną barwą i delikatnym rysunkiem. Płytki z tej serii wyróżniają się niesamowitą elegancją i doskonale odnajdą się w różnorodnej aranżacji, dzięki swojemu uniwersalnemu ko...

Onice My Way - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Onice Paradyż My Way to kolekcja inspirowana pochodzącym z Włoch onyksem, który charakteryzuje się jasną barwą i delikatnym rysunkiem. Płytki z tej serii wyróżniają się niesamowitą elegancją i doskonale odnajdą się w różnorodnej aranżacji, dzięki swojemu uniwersalnemu kolorowi. Dopełnieniem kolekcji jest wykończenie płytek w technologii lappato, co podkreśla jej ekskluzywny wygląd i charakter.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.