Thorno 

Thorno Paradyż - format 16x98,5, 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Thorno Paradyż to kolekcja płytek na podłogę do złudzenia przypominająca długie, panelowe deski pięknie ozdobione drzewnymi słojami. Płytki z kolekcji Thorno doskonale odnajdą się w każdym pomieszczeniu, gdyż do wyboru mamy trzy kolory: najjaśniejszy – prawie biały odcie...

Thorno Paradyż - format 16x98,5, 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Thorno Paradyż to kolekcja płytek na podłogę do złudzenia przypominająca długie, panelowe deski pięknie ozdobione drzewnymi słojami. Płytki z kolekcji Thorno doskonale odnajdą się w każdym pomieszczeniu, gdyż do wyboru mamy trzy kolory: najjaśniejszy – prawie biały odcień drewna, subtelny beż lub wyraźny brąz. Dzięki tej serii płytek ceramiczne drewno na zawsze może zagościć w Twoim wnętrzu! 

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.