Pago 

Pago Paradyż - format 16x98,5, 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Pago Paradyż to kolekcja terakoty imitująca drewno w kolorach: light, natural i dark. Płytki charakteryzują się delikatnie szorstką powierzchnią i pięknym rysunkiem drewna. W zależności jakie dodatki dobierzemy do kolekcji możemy być pewni, że odnajdzie się ona w różnych s...

Pago Paradyż - format 16x98,5, 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Pago Paradyż to kolekcja terakoty imitująca drewno w kolorach: light, natural i dark. Płytki charakteryzują się delikatnie szorstką powierzchnią i pięknym rysunkiem drewna. W zależności jakie dodatki dobierzemy do kolekcji możemy być pewni, że odnajdzie się ona w różnych stylizacjach. Kolekcja idealnie odnajdzie się zarówno w salonie, jak i w łazience, czy kuchni – wszystko dzięki ponadczasowej stylistyce.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.