Quarzite 

Płytki podłogowe Quarzite Nowa Gala to kolekcja nieszkliwionych gresów przeznaczona głównie do pomieszczeń narażonych na duże natężenie ruchu lub zwiększone obciążenia podłogi . Dlatego tęż płytki z tej serii stworzone są z niezwykle trwałych surowców – kwarcu, skaleni i kaolinu. Kolekcja ta to połączenie funkcjonalności i oryginalnej estetyki, ...

Płytki podłogowe Quarzite Nowa Gala to kolekcja nieszkliwionych gresów przeznaczona głównie do pomieszczeń narażonych na duże natężenie ruchu lub zwiększone obciążenia podłogi . Dlatego tęż płytki z tej serii stworzone są z niezwykle trwałych surowców – kwarcu, skaleni i kaolinu. Kolekcja ta to połączenie funkcjonalności i oryginalnej estetyki, a osiem żywych i trwałych kolorów umożliwia dopasowanie nawierzchni do każdej aranżacji.

Więcej
Jest 150 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 150 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.