Aquarius Beige 

Aquarius Beige Paradyż to propozycja klinkieru szkliwionego o bardzo dobrych parametrach technicznych. Płytki klinkierowe z tej kolekcji przeznaczone są do stosowania na zewnątrz w strefie wejściowej domu, a także na schodach i korytarzu. Klinkier ten dostępny jest w dwóch ciepłych odcieniach: Aquarius Beige i Aquarius Brown. Dopełnieniem kolekc...

Aquarius Beige Paradyż to propozycja klinkieru szkliwionego o bardzo dobrych parametrach technicznych. Płytki klinkierowe z tej kolekcji przeznaczone są do stosowania na zewnątrz w strefie wejściowej domu, a także na schodach i korytarzu. Klinkier ten dostępny jest w dwóch ciepłych odcieniach: Aquarius Beige i Aquarius Brown. Dopełnieniem kolekcji są cokoły, płytki elewacyjne, parapety i stopnice.

Więcej
Jest 15 produktów.

28,50 zł /opk. 54,81 zł /m2 Available

Ile paczek: =0.52m2

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.