Semir Beige 

Kolekcja Semir Beige Paradyż to propozycja płytek klinkierowych przeznaczonych do stosowania na zewnątrz jak i wewnątrz aranżowanych pomieszczeń. Swoją grafiką klinkier ten stara się nawiązać do odwzorowania wyglądu i powierzchni starych cegieł. Poszczególne odcienie dopasujesz do swojego własnego krajobrazu lub wnętrza – brąz, beż, grafit i del...

Kolekcja Semir Beige Paradyż to propozycja płytek klinkierowych przeznaczonych do stosowania na zewnątrz jak i wewnątrz aranżowanych pomieszczeń. Swoją grafiką klinkier ten stara się nawiązać do odwzorowania wyglądu i powierzchni starych cegieł. Poszczególne odcienie dopasujesz do swojego własnego krajobrazu lub wnętrza – brąz, beż, grafit i delikatna czerwień na pewno zdobędą Twoje uznanie. Uzupełnieniem kolekcji są cokoły, płytki elewacyjne, parapety, stopnice proste i narożne. Płytki klinkierowe Semir Beige posiadają bardzo dobre parametry użytkowe.

Więcej
Jest 17 produktów.

23,23 zł /opk. 44,67 zł /m2 Available

Ile paczek: =0.52m2

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.