Nutto 

Nutto Cersanit - format 45x45, nierektyfikowane. Gres porcelanowy Cersanit Nutto to kolekcja, która perfekcyjne oddaje wzór słojów i barwę jasnego drewna sosnowego. Płytki bazowe kolekcji uzupełnione są dekorami odwzorowującymi drewno o różnorodnym wybarwieniu, które układa się w wyraziste pasy. Ta seria płytek odnajdzie się zarówno w bliskich n...

Nutto Cersanit - format 45x45, nierektyfikowane. Gres porcelanowy Cersanit Nutto to kolekcja, która perfekcyjne oddaje wzór słojów i barwę jasnego drewna sosnowego. Płytki bazowe kolekcji uzupełnione są dekorami odwzorowującymi drewno o różnorodnym wybarwieniu, które układa się w wyraziste pasy. Ta seria płytek odnajdzie się zarówno w bliskich naturze wnętrzach, jak i w nowoczesnych przestrzeniach.

Więcej

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.