Brosto 

Brosto Cersanit - format 45x45, nierektyfikowane. Gres porcelanowy Brosto Cersanit to kolekcja charakteryzująca się oryginalnym wzornictwem - zastygłej, spękanej magmy. Ten unikalny wzór oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych w brązie i graficie. Kolekcja Brosto skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie niebanalne rozwiąz...

Brosto Cersanit - format 45x45, nierektyfikowane. Gres porcelanowy Brosto Cersanit to kolekcja charakteryzująca się oryginalnym wzornictwem - zastygłej, spękanej magmy. Ten unikalny wzór oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych w brązie i graficie. Kolekcja Brosto skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie niebanalne rozwiązania, pragnących by ich wnętrza były niepowtarzalne i z charakterem.

Więcej

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.