Lily 

Lily Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Lilly to kolekcja płytek ceramicznych, występująca w dwóch naturalnych odcieniach: krem i brąz w formacie 36x25 cm. Delikatne kwiatowe desenie występujące na dekorach i listwach swym urokiem ożywiają i ozdabiają stonowane kolory płytek bazowych, a strukturalna listwa o metali...

Lily Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Lilly to kolekcja płytek ceramicznych, występująca w dwóch naturalnych odcieniach: krem i brąz w formacie 36x25 cm. Delikatne kwiatowe desenie występujące na dekorach i listwach swym urokiem ożywiają i ozdabiają stonowane kolory płytek bazowych, a strukturalna listwa o metalicznym połysku doskonale uzupełnia całkowity wystrój naszej łazienki.

Więcej
Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.