Bisette 

Bisette Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Bisette Domino to kolekcja ceramiki o niezwykle subtelnym, kobiecym stylu. Fiolet, delikatny krem oraz perłowe szarości to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Połyskujące elementy dekoracji pięknie wydobywają misterny koronkowy rysunek, który w połączeniu z płytkami bazowymi tw...

Bisette Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Bisette Domino to kolekcja ceramiki o niezwykle subtelnym, kobiecym stylu. Fiolet, delikatny krem oraz perłowe szarości to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Połyskujące elementy dekoracji pięknie wydobywają misterny koronkowy rysunek, który w połączeniu z płytkami bazowymi tworzy niesamowicie eleganckie wnętrze, pełne ciepła i harmonii.

Więcej
Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.