Vampa 

Vampa Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Vampa Tubądzin to kolekcja nowoczesnych płytek ściennych w formacie 29,8x59,8 cm, występujące w białym i czarnym kolorze o błyszczącej powierzchni. Uzupełnieniem płytek podstawowych są designerskie, geometryczne dekoracje. Cała kolekcja wyróżnia się przykuwającymi uwagę kontrast...

Vampa Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Vampa Tubądzin to kolekcja nowoczesnych płytek ściennych w formacie 29,8x59,8 cm, występujące w białym i czarnym kolorze o błyszczącej powierzchni. Uzupełnieniem płytek podstawowych są designerskie, geometryczne dekoracje. Cała kolekcja wyróżnia się przykuwającymi uwagę kontrastowymi kolorami, dzięki czemu idealnie pasuje do wnętrz urządzonych z artystycznym blichtrem.

Więcej
Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.