Vampa 

Vampa Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Vampa Tubądzin to kolekcja nowoczesnych płytek ściennych w formacie 29,8x59,8 cm, występujące w białym i czarnym kolorze o błyszczącej powierzchni. Uzupełnieniem płytek podstawowych są designerskie, geometryczne dekoracje. Cała kolekcja wyróżnia się przykuwającymi uwagę kontrast...

Vampa Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Vampa Tubądzin to kolekcja nowoczesnych płytek ściennych w formacie 29,8x59,8 cm, występujące w białym i czarnym kolorze o błyszczącej powierzchni. Uzupełnieniem płytek podstawowych są designerskie, geometryczne dekoracje. Cała kolekcja wyróżnia się przykuwającymi uwagę kontrastowymi kolorami, dzięki czemu idealnie pasuje do wnętrz urządzonych z artystycznym blichtrem.

Więcej
Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.