Dekoracje Szklane 

W kategorii tej znajdują się wszystkie rodzaje szklanych dekoracji: mozaiki szklane, szklane listwy oraz szklane inserta (dekory w formacie płytek). Są to dekoracje: Ceramiki Paradyż, Opoczna, Tubądzina i Cersanitu. Oprócz gotowych dekoracji istniej również możliwość zamówienia dekoracji szklanej wg własnego pomysłu w dowolnym formacie i z dowol...

W kategorii tej znajdują się wszystkie rodzaje szklanych dekoracji: mozaiki szklane, szklane listwy oraz szklane inserta (dekory w formacie płytek). Są to dekoracje: Ceramiki Paradyż, Opoczna, Tubądzina i Cersanitu. Oprócz gotowych dekoracji istniej również możliwość zamówienia dekoracji szklanej wg własnego pomysłu w dowolnym formacie i z dowolnym nadrukiem.

Więcej

Podkategorie

Alfa Cer - Dekoracje Szklane

Dekoracje szklane, panele szklane, olbrzymi wybór, podzielony na kategorie tematyczne.

Paradyż - Listwy Szklane

Listwy szklane to elemnt dekoracyjny zachwycający swym pięknem. Różnorodna wielkość i kolorystyka listew pozwala na perfekcyjne wykończenie aranżowanego wnętrza. Wystrój każdej łazienki czy kuchni może być podkreślony przez uniwersalną listwę szklaną.

Mozaika Szklana

Mozaiki szklane w formacie 29,8x29,8 cm to propozycja dekoracji, dzięki którym możemy stworzyć niezwykłe wnętrza. Przy układaniu mozaiki nie ma ograniczeń – półki, wnęki, obłe powierzchnie – wszędzie tam możemy ją zastosować. Mozaiki występują w kilku kolorach i dzięki połączeniu z różnymi kolekcjami pozwolą na ułożenie nieskończenie wielu wzorów.

Paradyż - Dekoracje Szklane

Obrazy szklane to doskonały element dekoracyjny, który może zastąpić tradycyjną płytkę ceramiczną. Dzięki takim rozwiązaniom twoja łazienka może być niepowtarzalna, oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.