Silent Stone 

Silent Stone Opoczno - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Silent Stone Opoczno to kolekcja, występująca w formacie 45x45 cm, która charakteryzuje się surowymi odcieniami szarości i dekoracyjnymi płytkami Carpet, co umożliwia stworzenie ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, szczególnie dla osób ceniących sobie niepowtarzalny minimalist...

Silent Stone Opoczno - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Silent Stone Opoczno to kolekcja, występująca w formacie 45x45 cm, która charakteryzuje się surowymi odcieniami szarości i dekoracyjnymi płytkami Carpet, co umożliwia stworzenie ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, szczególnie dla osób ceniących sobie niepowtarzalny minimalistyczny charakter. Jednorodny rysunek i chłodna kolorystyka sprawiają że płytki z kolekcji Silent Stone znajdują zastosowanie zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Więcej

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.