Sahara 

Sahara Opoczno - format 29x59,3, 59,3x59,3, rektyfikowane. Płytki podłogowe Sahara Opoczno to kolekcja płytek ceramicznych, nawiązująca wzorem do wyglądu marmuru, wykonana w technologii lappato. Kolekcja charakteryzuje się delikatnością oraz nadzwyczajnymi walorami estetycznymi. Pełen subtelności odcień beżu płytek podstawowych w połączeniu z de...

Sahara Opoczno - format 29x59,3, 59,3x59,3, rektyfikowane. Płytki podłogowe Sahara Opoczno to kolekcja płytek ceramicznych, nawiązująca wzorem do wyglądu marmuru, wykonana w technologii lappato. Kolekcja charakteryzuje się delikatnością oraz nadzwyczajnymi walorami estetycznymi. Pełen subtelności odcień beżu płytek podstawowych w połączeniu z dekoracjami doskonale odnajdzie się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i zorganizowanych zgodnie z nowoczesnymi trendami w zakresie wystroju.

Więcej

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.