Kwadro Ceramika 

Płytki podłogowe Kwadro to tanie płytki ceramiczne w popularnych formatach 30x30 i 45x45 (np. płytki Intro czy płytki Sextans) oraz płytki drewnopodobne Holtzer w formacie 9,8x40. Niska cena nie oznacza gorszej jakości. Formaty te są po prostu najtańsze w produkcji.

Podkategorie

Redo

Redo Kwadro - format 30x30, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Kwadro Redo to kolekcja płytek ceramicznych w formacie 30x30 cm o bogatej kolorystyce: beige, brown, giallo, rosa i blue. Kolekcja ta może być zastosowana zarówno na dużych powierzchniach, nadając im niezwykłego charakteru, jak i w małych wnętrzach, zapewniając im ciepło i rustykalny klimat.

Rufus

Rufus Kwadro - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Rufus Kwadro to kolekcja gresów szkliwionych, występująca w odcieniach beige, brown i ochra w formacie 40x40 cm idealnie sprawdzają się w salonie oraz na korytarzu. Narożnik wchodzący w skład kolekcji umożliwia estetyczne połączenie listew w pionie i poziomie, co daje wiele możliwości zaaranżowania oryginalnego wnętrza, a kolorystyka kolekcji pozwala stworzyć przyjemny, nastrojowy klimat.

Sextans

Sextans Kwadro - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Sextans Kwadro to kolekcja terakoty w formacie 40x40 cm, której wygląd inspirowany jest surową estetyką betonu. Płytki charakteryzują się delikatną kolorystyką bieli i szarości oraz mocniejszymi odcieniami brązu i grafitu. Elegancki minimalizm o delikatnej fakturze, złamanych nowoczesnymi listwami o niepokojącym, futurystycznym motywie dekoracyjnym. Kolekcja pozwoli na stworzenie minimalistycznych, wysmakowanych wnętrz.

Track

Track Kwadro - format 30x30, nierektyfikowane.

Unite

Unite Kwadro - format 30x30, nierektyfikowane.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.