Bianca 

Bianca Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Bianca to kolekcja płytek ceramicznych, występująca w odcieniu klasycznej bieli, która może być wykorzystana jako samodzielna kolekcja, bądź w połączeniu z dekoracjami z innych kolekcji stanowić płytkę bazową. Płytki Bianca występują jako płytki o powierzchni matowej i ...

Bianca Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Bianca to kolekcja płytek ceramicznych, występująca w odcieniu klasycznej bieli, która może być wykorzystana jako samodzielna kolekcja, bądź w połączeniu z dekoracjami z innych kolekcji stanowić płytkę bazową. Płytki Bianca występują jako płytki o powierzchni matowej i polerowanej.

Więcej
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.