Middletown 

Middletown Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Middletown to kolekcja terakoty, inspirowana naturalnym, pięknym wyglądem marmuru, której cechą charakterystyczną jest spokojne odcienie brązu i beżu, a dodatkowym atutem jest bogata grafika i delikatna, satynowa powierzchnia, która zdominuje Twoje wnętrze. Kolekcje Mi...

Middletown Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Middletown to kolekcja terakoty, inspirowana naturalnym, pięknym wyglądem marmuru, której cechą charakterystyczną jest spokojne odcienie brązu i beżu, a dodatkowym atutem jest bogata grafika i delikatna, satynowa powierzchnia, która zdominuje Twoje wnętrze. Kolekcje Middletown można dowolnie łączyć z elementami z kolekcji Woodhaven i Tremont, dzięki czemu stworzysz niepowtarzalne pomieszczenie o indywidualnym charakterze.

Więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.