Gres Techniczny i Monokolory 

Gres techniczny to wyjątkowy rodzaj gresu, z którego produkowane są płytki wykorzystywane w trudnych pomieszczeniach. Wykonane z niego akcesoria są idealne do garaży, pomieszczeń gospodarczych oraz warsztatów. Nie ulegają zniszczeniom i są bardzo wytrzymałe. Można również wybierając gres techniczny zdecydować się na gres polerowany lub matowy – ...

Gres techniczny to wyjątkowy rodzaj gresu, z którego produkowane są płytki wykorzystywane w trudnych pomieszczeniach. Wykonane z niego akcesoria są idealne do garaży, pomieszczeń gospodarczych oraz warsztatów. Nie ulegają zniszczeniom i są bardzo wytrzymałe. Można również wybierając gres techniczny zdecydować się na gres polerowany lub matowy – w zależności od tego, jakie są nasze nadrzędne wymagania.

Więcej

Podkategorie

Cersanit

Gres Techniczny Cersanit to idealne rozwiązanie dla twojego garażu, piwnicy, pomieszczeń gospodarczych i nie tylko. Z powodzeniem można go również stosować na schodach czy korytarzu. Dzięki dużej wytrzymałości na ścieranie i odporności na różne czynniki zewnętrzne będzie służył przez długie lata.

Kwadro

Produkty firmy Kwadro są idealne dla klientów, którzy szukają dobrej jakości w niewysokiej cenie. Szeroki wybór kolekcji sprawi, że każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Kwadro oferuje różnego rodzaju płytki łazienkowe, kuchenne, płytki salonowe, idealne do pokoi, a także gresy techniczne i szkliwione, które mogą znaleźć zastosowanie w kuchniach, łazienkach i biurach. Klasyczne wzornictwo jest ponadczasowe i uniwersalne.

Opoczno

Opoczno to najstarszy producent płytek ceramicznych w Polsce. Długoletnie doświadczenie procentuje, dlatego też wybierając gres techniczny Opoczno możemy być spokojni że będzie nam służył przez długie lata, nie sprawiając przy tym problemów z utrzymaniem go w czystości.

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.