Sextans 

Sextans Kwadro - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Sextans Kwadro to kolekcja terakoty w formacie 40x40 cm, której wygląd inspirowany jest surową estetyką betonu. Płytki charakteryzują się delikatną kolorystyką bieli i szarości oraz mocniejszymi odcieniami brązu i grafitu. Elegancki minimalizm o delikatnej fakturze, złamanych nowo...

Sextans Kwadro - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Sextans Kwadro to kolekcja terakoty w formacie 40x40 cm, której wygląd inspirowany jest surową estetyką betonu. Płytki charakteryzują się delikatną kolorystyką bieli i szarości oraz mocniejszymi odcieniami brązu i grafitu. Elegancki minimalizm o delikatnej fakturze, złamanych nowoczesnymi listwami o niepokojącym, futurystycznym motywie dekoracyjnym. Kolekcja pozwoli na stworzenie minimalistycznych, wysmakowanych wnętrz.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.