Rockaway 

Rockaway Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Rockaway Paradyż to kolekcja nierektyfikowanej terakoty o strukturalnej powierzchni, która idealnie nadaje się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz, na podłodze i elewacji, dzięki swoim parametrom technicznym. Kolekcja ta pozwala nam na stworzenie wnętrza tętniącego życie...

Rockaway Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Rockaway Paradyż to kolekcja nierektyfikowanej terakoty o strukturalnej powierzchni, która idealnie nadaje się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz, na podłodze i elewacji, dzięki swoim parametrom technicznym. Kolekcja ta pozwala nam na stworzenie wnętrza tętniącego życiem miasta.

Więcej
Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.