Freeman 

Freeman Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Freeman to kolekcja inspirowana naturalnym łupanym kamieniem, czego efektem jest surowa kolekcja w odcieniach beżu i szarości w formacie 40x40 cm. Jest to kolekcja charakteryzująca się surowym wyglądem i oszczędnością we wzory, dzięki czemu nadaje aranżowanym powierzchnią...

Freeman Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Freeman to kolekcja inspirowana naturalnym łupanym kamieniem, czego efektem jest surowa kolekcja w odcieniach beżu i szarości w formacie 40x40 cm. Jest to kolekcja charakteryzująca się surowym wyglądem i oszczędnością we wzory, dzięki czemu nadaje aranżowanym powierzchnią rustykalnego charakteru.

Więcej
Jest 1 produkt.

59,83 zł /opk. 37,39 zł /m2 Available

Ile paczek: =1.6m2

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.