Tubądzin 

Płytki podłogowe Tubądzin to ekskluzywna ceramika, która z pewnością odmieni każde wnętrze. Doskonałe parametry techniczne, nowoczesne wzornictwo, polecany dla wszystkich, których nie interesuje standardowy wystrój wnętrza.

Podkategorie

Broken

Broken Tubądzin - format 44,8x89,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Broken Tubądzin.

Epoxy

Epoxy Tubądzin - format 44,8x89,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Epoxy Tubądzin.

Fair

Fair Tubądzin - format 44,8x89,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Fair Tubądzin.

Shabby Chic

Shabby Chic Tubądzin - format 14,9x89,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Shabby Chic Tubądzin.

Tartan

Tartan Tubądzin - format 29,7x29,7, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Tartan Tubądzin to kolekcja płytek inwestycyjnych, które można pokochać nie tylko za wygląd, ale i za cechy użytkowe. Mrozoodporne płytki antypoślizgowe zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania, dzięki temu perfekcyjnie sprawdzają się na balkonach, tarasach oraz podjazdach. Dużą zaletą jest fakt, że płytki te mają ogromną odporność na zarysowania, dzięki temu znajdują zastosowanie w pomieszczeniach technicznych. Kolekcję Tartan układamy tam, gdzie panują trudne warunki i przewija się mnóstwo ludzi.

Travertine

Travertine Tubądzin - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Travertine Tubądzin to kolekcja terakoty w formacie 59,8x59,8 cm w pięknej, ciepłej kolorystyce. Uzupełnieniem płytek podstawowych są dekoracje z geometrycznym wzorem w postaci: listwy, narożnika, cokołu i mozaiki, co pozwala na zastosowanie rożnych aranżacji powierzchni. Kolekcja ta nadaje wnętrzu niepowtarzalny oraz wyjątkowy klimat, zachwycając wszystkich swoją oryginalnością i świeżością.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.