Yoshioka Purio 

Yoshioka Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Yoshioka Purio to kolekcja płytek ściennych w nowoczesnym formacie 20x60 cm, charakteryzująca się błyszczącą powierzchnią. W skład kolekcji wchodzą płytki w kolorach metalicznej czerwieni i soczystego oranżu oraz szarości i bieli. Nowoczesny styl kolekcji został p...

Yoshioka Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Yoshioka Purio to kolekcja płytek ściennych w nowoczesnym formacie 20x60 cm, charakteryzująca się błyszczącą powierzchnią. W skład kolekcji wchodzą płytki w kolorach metalicznej czerwieni i soczystego oranżu oraz szarości i bieli. Nowoczesny styl kolekcji został podkreślony lekko metalicznymi liniami, które pięknie mienią się na wyrazistych kolorach.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.