Yoshioka Purio 

Yoshioka Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Yoshioka Purio to kolekcja płytek ściennych w nowoczesnym formacie 20x60 cm, charakteryzująca się błyszczącą powierzchnią. W skład kolekcji wchodzą płytki w kolorach metalicznej czerwieni i soczystego oranżu oraz szarości i bieli. Nowoczesny styl kolekcji został p...

Yoshioka Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Yoshioka Purio to kolekcja płytek ściennych w nowoczesnym formacie 20x60 cm, charakteryzująca się błyszczącą powierzchnią. W skład kolekcji wchodzą płytki w kolorach metalicznej czerwieni i soczystego oranżu oraz szarości i bieli. Nowoczesny styl kolekcji został podkreślony lekko metalicznymi liniami, które pięknie mienią się na wyrazistych kolorach.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.