Margot 

Margot Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Margot to kolekcja ceramiki w skład której wchodzą płytki ścienne i podłogowe białe i czarne oraz pełne elegancji dekory.Połyskująca złota nitka przyciąga oko. Co ciekawe, jej kolor zmienia się delikatnie w zależności od rodzaju światła. Połyskliwa czerń i geometryczne ułoż...

Margot Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Margot to kolekcja ceramiki w skład której wchodzą płytki ścienne i podłogowe białe i czarne oraz pełne elegancji dekory.Połyskująca złota nitka przyciąga oko. Co ciekawe, jej kolor zmienia się delikatnie w zależności od rodzaju światła. Połyskliwa czerń i geometryczne ułożenie płytek tworzą bardzo nowoczesne wnętrze.Kolekcja Margot przeznaczona jest do nowoczesnych wnętrz.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.