Tubądzin 

Firma Tubądzin specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy produktów ceramicznych, przede wszystkim zaś ekskluzywnej glazury łazienkowej. Zatrudnieni w niej najwyższej klasy projektanci i styliści są gwarancją tego, że płytki łazienkowe Tubądzin będą w stanie stworzyć łazienkę Twoich marzeń, a bardzo bogata i szeroka oferta sprawi, że będziesz m...

Firma Tubądzin specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy produktów ceramicznych, przede wszystkim zaś ekskluzywnej glazury łazienkowej. Zatrudnieni w niej najwyższej klasy projektanci i styliści są gwarancją tego, że płytki łazienkowe Tubądzin będą w stanie stworzyć łazienkę Twoich marzeń, a bardzo bogata i szeroka oferta sprawi, że będziesz mógł ograniczyć się tylko do produktów tej firmy.

Więcej

Podkategorie

All in White

All in White Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane

Abisso

AbissoTubądzin - format 74,8x29,8, rektyfikowane

Ashen

Ashen Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Ashen Tubądzin to kolekcja w formacie 59,8x29,8 cm, występująca w czterech naturalnych kolorach i o dwóch powierzchniach: matowej i błyszczącej. W zależności od tego jaki wystrój chcemy mieć w łazience, mamy do wyboru dekoracje z motywem kwiatowym lub geometrycznym. Dopełnieniem całości są listwy i mozaiki, dzięki którym stworzymy wnętrze o indywidualnym charakterze.

Biloba

Biloba Tubądzin - format 30,8x60,8, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Biloba Tubądzin to kolekcja ceramiki w formacie 30,8x60,8 cm, występująca w czterech naturalnych kolorach o matowej powierzchni. W zależności od tego jaki wystrój chcemy mieć w naszej łazience, mamy do wyboru dekoracje z motywem kwiatowym tworzącym całą kompozycję lub geometryczny wzór. Dopełnieniem całości są listwy i mozaiki, dzięki którym stworzymy wnętrze o indywidualnym charakterze.

Egzotica

Egzotica Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Egzotica Tubądzin to kolekcja niezwykle delikatna i elegancka, utrzymana w bardzo stonowanej, naturalnej kolorystyce. W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne, podłogowe oraz dekoracje, które pozwolą na stworzenie wnętrza o ciepłym, spokojnym i niesamowicie eleganckim charakterze.

Elementary

Elementary Tubądzin - format 74,8x29,8, rektyfikowane

Finezza

Finezza Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Finezza Tubądzin to kolekcja płytek ceramicznych w formacie 59,8x29,8 cm, występująca w dwóch naturalnych kolorach. W zależności od tego jaki wystrój chcemy mieć w łazience, mamy do wyboru dekoracje z motywem liści lub geometrycznym. Dopełnieniem całości są listwy i mozaiki, dzięki którym stworzymy wnętrze o indywidualnym charakterze.

Helium

Helium Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane

Ilma

IlmaTubądzin - format 22,3x44,8, nierektyfikowane

Larda

Larda Tubądzin - format 74,8x29,8, rektyfikowane.

Lavish

Lavish Tubądzin - format 22,3x44,8, nierektyfikowane

Lemon Stone

Lemon Stone Tubądzin - format 74,8x29,8, rektyfikowane.

Majolika - Avignon

Majolika-Avignion Tubądzin - format 20x20, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Majolika Avignon Tubądzin.

Majolika - Punto

Majolika-Punto Tubądzin - format 20x20, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Majolika Tubądzin to kolekcja niesamowicie żywa i energetyczna, charakteryzująca się nowoczesnym wzornictwem i kolorystyką, nadającą każdemu wnętrzu niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Ponadczasowy styl wykonania płytek podstawowych i dekoracji powoduje, że kolekcja nie straci przez długi czas na swojej atrakcyjności. Płytki z kolekcji Majolika to idealny wybór do nowoczesnych wnętrz.

Maxima

Maxima Tubądzin - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Maxima Tubądzin.

Modern Floral

Modern Floral Tubądzin - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Modern Floral Tubądzin to kolekcja płytek ceramicznych o wymiarze 44,8x22,3 cm, która charakteryzuje się modnym nowoczesnym stylem. Duże walory estetyczne płytek podstawowych w połączeniu z dekoracjami umożliwiają tworzenie najróżniejszych wystrojów, od surowych do bardzo przytulnych.

Obsydian

Obsydian Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane

Onis

Onis Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane

Palacio

Palacio Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane

Royal Place

Royal PlaceTubądzin - format 74,8x29,8, rektyfikowane

Rustic

Rustic Tubądzin - format 22,3x89,8, 14,8x89,8, rektyfikowane

Terrane

TerraneTubądzin - format 74,8x29,8, rektyfikowane.

Timbre

Timbre Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane

Traviata

Traviata Tubądzin - format 30,8x60,8, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Traviata Tubądzin to kolekcja glazury i terakoty utrzymana w kolorystyce beżu i brązu. W skład kolekcji wchodzą: płytki ścienne w formacie 30,8x60,8 cm, dekor z eleganckim, złotym nadrukiem, listwy, mozaiki oraz płytki podłogowe w formacie 45x45 cm. Wszystkie elementy kolekcji można dowolnie łączyć i stworzyć indywidualne aranżacje pełne wysublimowanego smaku i ciepła.

Vampa

Vampa Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Vampa Tubądzin to kolekcja nowoczesnych płytek ściennych w formacie 29,8x59,8 cm, występujące w białym i czarnym kolorze o błyszczącej powierzchni. Uzupełnieniem płytek podstawowych są designerskie, geometryczne dekoracje. Cała kolekcja wyróżnia się przykuwającymi uwagę kontrastowymi kolorami, dzięki czemu idealnie pasuje do wnętrz urządzonych z artystycznym blichtrem.

Venatello

Venatello Tubądzin - format 74,8x29,8, rektyfikowane.

Zirconium

Zirconium Tubądzin - format 22,3x44,8, nierektyfikowane

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.