Modern Floral 

Modern Floral Tubądzin - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Modern Floral Tubądzin to kolekcja płytek ceramicznych o wymiarze 44,8x22,3 cm, która charakteryzuje się modnym nowoczesnym stylem. Duże walory estetyczne płytek podstawowych w połączeniu z dekoracjami umożliwiają tworzenie najróżniejszych wystrojów, od surowych do ba...

Modern Floral Tubądzin - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Modern Floral Tubądzin to kolekcja płytek ceramicznych o wymiarze 44,8x22,3 cm, która charakteryzuje się modnym nowoczesnym stylem. Duże walory estetyczne płytek podstawowych w połączeniu z dekoracjami umożliwiają tworzenie najróżniejszych wystrojów, od surowych do bardzo przytulnych.

Więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.