Egzotica 

Egzotica Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Egzotica Tubądzin to kolekcja niezwykle delikatna i elegancka, utrzymana w bardzo stonowanej, naturalnej kolorystyce. W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne, podłogowe oraz dekoracje, które pozwolą na stworzenie wnętrza o ciepłym, spokojnym i niesamowicie eleganckim charakte...

Egzotica Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Egzotica Tubądzin to kolekcja niezwykle delikatna i elegancka, utrzymana w bardzo stonowanej, naturalnej kolorystyce. W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne, podłogowe oraz dekoracje, które pozwolą na stworzenie wnętrza o ciepłym, spokojnym i niesamowicie eleganckim charakterze.

Więcej
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.