Egzotica 

Egzotica Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Egzotica Tubądzin to kolekcja niezwykle delikatna i elegancka, utrzymana w bardzo stonowanej, naturalnej kolorystyce. W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne, podłogowe oraz dekoracje, które pozwolą na stworzenie wnętrza o ciepłym, spokojnym i niesamowicie eleganckim charakte...

Egzotica Tubądzin - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Egzotica Tubądzin to kolekcja niezwykle delikatna i elegancka, utrzymana w bardzo stonowanej, naturalnej kolorystyce. W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne, podłogowe oraz dekoracje, które pozwolą na stworzenie wnętrza o ciepłym, spokojnym i niesamowicie eleganckim charakterze.

Więcej
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.