Venezia 

Venezia Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Venezia to kolekcja ceramiki, występująca w czterech barwach: bianco, brown, grys i verde. Charakterystycznym elementem kolekcji są inserta i z motywem kolorowych kwiatów, które w połączeniu z płytką bazową pozwoli na stworzenie niezwykle ciepłego, pełnego energii wnęt...

Venezia Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Venezia to kolekcja ceramiki, występująca w czterech barwach: bianco, brown, grys i verde. Charakterystycznym elementem kolekcji są inserta i z motywem kolorowych kwiatów, które w połączeniu z płytką bazową pozwoli na stworzenie niezwykle ciepłego, pełnego energii wnętrza.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.