Domino 

Płytki łazienkowe Domino to gwarancja najwyższej jakości oraz trwałości na bardzo długie lata. Firma ma w swojej ofercie wiele pięknych i oryginalnych kolekcji. Na wszystkie swoje produkty daje wieloletnią gwarancję, dzięki czemu spokojnie możesz jej zaufać i zdecydować się na ceramikę Domino. Wielkim atutem wyrobów tej firmy jest także fakt, że...

Płytki łazienkowe Domino to gwarancja najwyższej jakości oraz trwałości na bardzo długie lata. Firma ma w swojej ofercie wiele pięknych i oryginalnych kolekcji. Na wszystkie swoje produkty daje wieloletnią gwarancję, dzięki czemu spokojnie możesz jej zaufać i zdecydować się na ceramikę Domino. Wielkim atutem wyrobów tej firmy jest także fakt, że są one stosunkowo niedrogie.

Więcej

Podkategorie

Aceria

Aceria Domino - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki Aceria. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Amarena

Amarena Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki Amarena. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Bali

Bali Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Bali Domino to kolekcja, która charakteryzuje się lekkością i przejrzystością. Płytki bazowe występują w stonowanych beżowych i brązowych odcieniach, które w połączeniu z nowoczesnymi dodatkami wnętrzarskimi stworzą proste, eleganckie wnętrze, a roślinne motywy dekoracji czynią je bardziej przytulnym. Na uwagę zasługują metaliczne wykończenia kwiatowego wzoru oraz drobne perełki, dzięki którym dekoracja zaczyna się mienić.

Berberis

Berberis Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Berberis to kolekcja stworzona w dwóch kontrastowych kolorach beż i brąz w formacie 36x25 cm. Najciekawszym elementem kolekcji jest piękna kompozycja dekoracyjna w formacie 36x52 cm, która nada łazience modnego i ekskluzywnego wyglądu. Kolekcja Berberis nadaje wnętrzu oryginalny oraz przytulny klimat.

Bihara

Bihara Domino - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki Bihara. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Bisette

Bisette Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Bisette Domino to kolekcja ceramiki o niezwykle subtelnym, kobiecym stylu. Fiolet, delikatny krem oraz perłowe szarości to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Połyskujące elementy dekoracji pięknie wydobywają misterny koronkowy rysunek, który w połączeniu z płytkami bazowymi tworzy niesamowicie eleganckie wnętrze, pełne ciepła i harmonii.

Elida

Elida Domino - format 22,2x44,8, nierektyfikowane. Płytki Elida. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Enna

Enna Domino - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki Enna. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Flare

Flare Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Flare to kolekcja ,którą tworzą płytki ścienne i podłogowe w naturalnych odcieniach brązu i beżu. Płytki te stanowią doskonałe tło dla dodatków, których styl i kolor można dopasować w zależności od nastroju i wizji naszej łazienki. Płytki łazienkowe Flare zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Grafite

Grafite Domino - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki Grafite. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Gris

Gris Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki Gris. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Inverno

Inverno Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki Inverno. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Indigo

Indigo Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki Indigo. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Kalma

Kalma Domino - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki Kalma. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Kiribati

Kiribati Domino - format 36x25, nierektyfikowane. Płytki Kiribati. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Lily

Lily Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Lilly to kolekcja płytek ceramicznych, występująca w dwóch naturalnych odcieniach: krem i brąz w formacie 36x25 cm. Delikatne kwiatowe desenie występujące na dekorach i listwach swym urokiem ożywiają i ozdabiają stonowane kolory płytek bazowych, a strukturalna listwa o metalicznym połysku doskonale uzupełnia całkowity wystrój naszej łazienki.

Margot

Margot Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Margot to kolekcja ceramiki w skład której wchodzą płytki ścienne i podłogowe białe i czarne oraz pełne elegancji dekory.Połyskująca złota nitka przyciąga oko. Co ciekawe, jej kolor zmienia się delikatnie w zależności od rodzaju światła. Połyskliwa czerń i geometryczne ułożenie płytek tworzą bardzo nowoczesne wnętrze.Kolekcja Margot przeznaczona jest do nowoczesnych wnętrz.

Opium

Opium Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki Opium. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Pinia

Pinia Domino - format 36x25, nierektyfikowane. Płytki Pinia. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Sabaudia

Sabaudia Domino - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki Sabaudia. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Sakura

Sakura Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Sakura to kolekcja występująca w odcieniach beżu i brązu. Taka kolorystyka pozwala stworzyć wyjątkowo przytulne wnętrze, które będzie sprzyjać relaksowi. Dopełnieniem płytek podstawowych są dekory i listwy bogato zdobione połyskującymi, wypukłymi motywami kwiatowymi. Czynią one wnętrze bardziej eleganckim. Takie dodatki stwarzają ciekawe rozwiązania zaaranżowania łazienki.

Syria

Syria Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Syria to kolekcja, którą tworzą płytki imitujące naturalny, jasny kamień w odcieniach brązu i beżu. Dopełnieniem do płytek ściennych są subtelne dekoracje, inserta, listwy i narożniki ścienne podkreślające wyjątkowy charakter wnętrza. Kolekcja polecana do stylowych wnętrz w stylu retro. Do płytek ściennych Syria dedykowane są płytki podłogowe z tej samej serii.

Tango

Tango Domino - format 22,3x44,8, nierektyfikowane. Płytki Tango. Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Domino.

Toscana

Toscana Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Toscana to kolekcja eleganckich płytek ceramicznych o delikatnym deseniu doskonale imitującym strukturę naturalnego trawertynu. Beżowo - brązowa kolorystyka doskonale ociepli pomieszczenie a roślinne dekory dodatkowo uczynią łazienkę bardziej elegancką. Uzupełnieniem płytek ściennych są płytki podłogowe z tej serii utrzymane w takich samych tonacjach kolorystycznych.

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.