Cersanit 

Płytki podłogowe Cersanit to ciekawa propozycja dla osób, które za stosunkowo nieduże pieniądze chcą wyremontować bądź urządzić od nowa taką powierzchnię jak hol, salon czy taras. Wszystkie kolekcje cechuje ciekawe wzornictwo, dobre parametry techniczne, takie jak wysoka klasa ścieralności czy certyfikat antypośligowości. Płytki Cersanit sprawią...

Płytki podłogowe Cersanit to ciekawa propozycja dla osób, które za stosunkowo nieduże pieniądze chcą wyremontować bądź urządzić od nowa taką powierzchnię jak hol, salon czy taras. Wszystkie kolekcje cechuje ciekawe wzornictwo, dobre parametry techniczne, takie jak wysoka klasa ścieralności czy certyfikat antypośligowości. Płytki Cersanit sprawią że każda pomieszczenie nabierze wyjątkowego klimatu.

Więcej

Podkategorie

Brosto

Brosto Cersanit - format 45x45, nierektyfikowane. Gres porcelanowy Brosto Cersanit to kolekcja charakteryzująca się oryginalnym wzornictwem - zastygłej, spękanej magmy. Ten unikalny wzór oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych w brązie i graficie. Kolekcja Brosto skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie niebanalne rozwiązania, pragnących by ich wnętrza były niepowtarzalne i z charakterem.

Calsto

Calsto Cersanit - format 45x45, nierektyfikowane. Gres porcelanowy Cersanit Calsto to kolekcja odwzorowująca naturalny kamień w kolorze jasnego beżu lub delikatnej szarości. Wzór płytek daje ciekawe możliwości aranżacyjne. Seria ta doskonale odnajdzie się zarówno na podłogach, jak i na ścianach a w połączeniu z jasnym wyposażeniem doda przestrzeni i światła małym przestrzeniom. Kolekcja Calsto spodoba się przede wszystkim tym, którzy poszukują rozwiązań klasycznych i ponadczasowych, w postaci płytek naturalnych i subtelnych.

Lando

Lando Cersanit - format 42x42, nierektyfikowane.

Mato

Mato Cersanit - format 32,6x32,6, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Mato Cersanit

Nutto

Nutto Cersanit - format 45x45, nierektyfikowane. Gres porcelanowy Cersanit Nutto to kolekcja, która perfekcyjne oddaje wzór słojów i barwę jasnego drewna sosnowego. Płytki bazowe kolekcji uzupełnione są dekorami odwzorowującymi drewno o różnorodnym wybarwieniu, które układa się w wyraziste pasy. Ta seria płytek odnajdzie się zarówno w bliskich naturze wnętrzach, jak i w nowoczesnych przestrzeniach.

Pato

Pato Cersanit - format 32,6x32,6, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Pato Cersanit

Rosta

Rosta Cersanit - format 42x42, nierektyfikowane.

Stella

Stella Cersanit - format 33,3x33,3, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Cersanit Stella to kolekcja stworzona do aranżacji niepowtarzalnych wnętrz. Unikatowy wzór na płytce bazowej pozwala stworzyć naprawdę bardzo oryginalny aranż o barokowym charakterze. Płytki w formacie 33,3x33,3 cm można łączyć i tworzyć ciekawe kompozycje.

Targo

Targo Cersanit - format 42x42, nierektyfikowane.

Tizura

Tizura Cersanit - format 29,7x59,8, nierektyfikowane.

Ziros

Ziros Cersanit - format 42x42, nierektyfikowane.

Serenity

Serenity Cersanit - format 29,7x59,8, nierektyfikowane.

Mofebe

Mofebe Cersanit - format 42x42, nierektyfikowane.

Mosabi

Mosabi Cersanit - format 42x42, nierektyfikowane.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.