Opoczno 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletną propozycję towarową produktów marki Opoczno, między innymi płytki ceramiczne z serii Opoczno Shadow (w tym najbardziej popularny kolorystycznie wariant Opoczno Shadow brown), Opoczno Simple (w dwóch wersjach kolorystycznych Opoczno Simple Brown i Simple Red), wreszcie najpopularniejsze w ofercie fir...

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletną propozycję towarową produktów marki Opoczno, między innymi płytki ceramiczne z serii Opoczno Shadow (w tym najbardziej popularny kolorystycznie wariant Opoczno Shadow brown), Opoczno Simple (w dwóch wersjach kolorystycznych Opoczno Simple Brown i Simple Red), wreszcie najpopularniejsze w ofercie firmy płytki ceramiczne Opoczno Solar (w tym w wariancie barwnym Opoczno Solar orange). Wszystkie płytki ceramiczne marki Opoczno odznaczają się najwyższą jakością wykonania, zapewniającą długą trwałość użytkowania, a także niepowtarzalny charakter, dzięki któremu wnętrza odznaczają się elegancją. Gwarantem tej jakości jest firma Opoczno – najbardziej uznany producent płytek ceramicznych w Polsce mający ponad stuletnią tradycję. Płytki tej firmy idealnie nadają się do każdego rodzaju wnętrz – zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Więcej

Podkategorie

Loft Brązowy

Płytki klinkierowe Opoczno Loft Brązowy

Loft Czerwony

Płytki klinkierowe Opoczno Loft Czerwony

Loft Szary

Płytki klinkierowe Opoczno Loft Szary

Solar Brąz

Płytki klinkierowe Opoczno Solar Brąz

Solar Grafit

Płytki klinkierowe Opoczno Solar Grafit

Solar Grey

Płytki klinkierowe Solar Grey marki Opoczno.

Solar Orange

Płytki klinkierowe Opoczno Solar Orange. Solar to linia płytek klinkierowych firmy Opoczno, które zostały stworzone do zastosowania ich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wysoka jakość płytek, ich mrozoodporność, antypoślizgowość i klasa ścieralności to gwarancja. że będą służyć Nam na długie lata. Kolekcja Solar składa się z płytek bazowych. podłogowych oraz dekoracji. co pozwala na zastosowanie rożnych aranżacji powierzchni. Płytki Solar dostępne są w kolorystyce szarości. brązu i pomarańczy. Klinkier podłogowy Solar dostępny jest w rozmiarze 30x30 cm. W składzie kolekcji dostępne są elewacje ścienne, cokoły, stopnice, podstopnice, parapety oraz listwy i dekoracyjne narożniki.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.