Opoczno 

Opoczno to jedna z najbardziej znanych firm produkujących ceramikę. Płytki podłogowe Opoczno od lat słyną z jakości i będą wyglądały pięknie i służyły przez długie lata nie sprawiając problemów z pielęgnacją i utrzymaniem ich w czystości.

Podkategorie

Allwood

Allwood Opoczno - format 29,7x59,8, 14,8x59,8, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Opoczno Allwood to kolekcja terakoty inspirowana kolorytem i wyglądem drewna. Kolekcja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszej technologii dzięki czemu zaspokoi najbardziej wymagające gusta. Występuje w czterech wariantach kolorystycznych i w dwóch rozmiarach. Ta kolekcja zapewni unikalny wygląd każdemu wnętrzu. Wspaniale prezentuje się zarówno w pełnych klasycznej elegancji przestrzeniach, jak i oszczędnych, minimalistycznych wnętrzach.

Atakama

Atakama Opoczno - format 59,3x59,3, rektyfikowane.

Beton

Beton Opoczno - format 59,3x59,3, rektyfikowane.

Daino

Daino Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Daino to seria płytek ceramicznych inspirowana wyglądem trawertynu w odcieniach spokojnego beżu. W skład kolekcji wchodzą płytki strukturalne, mające trójwymiarową, prążkowaną powierchnię, kwiatowe listwy i elemnty szklane w kolorze ciepłego bursztynu. Taki wybór elementów pozwala na zindywidualizowanie każdego wnętrza.

Damasco

Damasco Opoczno - format 29,7x59,8, 59,8x59,8, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Opoczno Damasco to kolekcja niezwykłych i wyjątkowych gresów szkliwionych, występująca w trzech chłodnych kolorach: vanilla, mocca i anthracite w formacie 29,7x29,7 cm. Kolekcja charakteryzuje się wysokiej jakości parametrami użytkowymi natomiast mrozoodporność pozwala zastosować ją również na zewnątrz, przy wykończeniu balkonów, tarasów czy elewacji. Gres szkliwiony Damasco to zimny, nowoczesny wystrój wnętrza, w męskim stylu.

Dry River

Dry River Opoczno - format 29,55x59,4, 59,4x59,4, rektyfikowane. Płytki podłogowe Dry River Opoczno to kolekcja płytek gresowych, występująca w dwóch liniach kolorystycznych: kremowo-brązowej i szaro-grafitowej. Delikatnie strukturalna powierzchnia płytek Dry River odzwierciedla naturalne kamieni. Kolekcja dzięki zróżnicowanej gamie elementów może być wykorzystana do aranżacji dużych wnętrz, salonów, kuchni oraz łazienek, a także w miejscach użyteczności publicznej. Ciepła kolorystyka kolekcji czyni ją przyjazną i łatwą do zastosowania w każdym wnętrzu. Uzupełnieniem oferty są cokoły oraz stopnice schodowe.

Equinox

Equinox Opoczno - format 44,4x89, 59,3x59,3, rektyfikowane. Płytki podłogowe Equinox Opoczno.

Fargo

Fargo Opoczno - format 29,7x59,8, 59,8x59,8, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Opoczno Fargo to kolekcja ceramiki, która występuje w czterech wariantach kolorystycznych: white, grey, brown i black. Dwa formaty płytki 29,7x59,8 cm i 32,6x32,6 cm oraz elementy dekoracyjne w postaci mozaiki, umożliwiają stworzenie ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, szczególnie dla osób ceniących sobie niepowtarzalny minimalistyczny charakter. Jednorodny rysunek i ciekawa kolorystyka sprawiają że płytki z kolekcji Fargo znajdują zastosowanie zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Floorwood

Floorwood Opoczno - format 29x59,3, 59,3x59,3, rektyfikowane.

Kallisto

Plytki podłogowe Kallisto Opoczno to kolekcja gresów, występująca w dwóch formatach: 29,7x59,8 cm i 59,8x59,8 cm. Do wyboru mamy cztery kolory płytek podstawowych: cream, beige, grey i graphite. Dopełnieniem kolekcji są stopnice i cokoły. Wszystko możemy mieszać, łączyć i bawić się stylami, tworząc wymarzone wnętrze.

Karoo

Karoo Opoczno - format 29,7x59,8, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Opoczno Karoo to kolekcja ceramiki, która występuje w trzech wariantach kolorystycznych: cream, beige i grey w formacie 29,7x59,8 cm. Płytki podłogowe oraz elementy dekoracyjne w postaci mozaiki, umożliwiają stworzenie ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, szczególnie dla osób ceniących sobie niepowtarzalny minimalistyczny charakter. Jednorodny rysunek i ciekawa kolorystyka sprawiają że płytki z kolekcji Karoo znajdują zastosowanie zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Lazio

Lazio Opoczno - format 29x59,3, 59,3x59,3, rektyfikowane. Płytki gresowe Lazio to niezwyła prostota wnętrza. Różnorodna technika barwienia i różnorodność szkliwa sprawiają, że Lazio jest wyjątkowe w swoim rodzaju. Kolekcję Lazio charakteryzuje wytrzymałość, estetyka i klasyczna prostota.

Lazzaro

Lazzaro Opoczno - format 59,3x59,3, rektyfikowane. Płytki podłogowe Opoczno Lazzaro to kolekcja o ponadczasowym zestawieniu bieli i czerni, wykonana techniką lappato, pozwalającą uzyskać pofalowaną powierzchnię dającą efekt zróżnicowanego odbicia światła.. Płytki bazowe, możesz przełamać dekoracjami z geometrycznym wzorem, dzięki czemu Twoje wnętrze nabierze realnego kształtu i indywidualnego charakteru.

Legno Moderno

Legno Moderno Opoczno - format 14,7x89,5, rektyfikowane. Legno Moderno to kolekcja płytek drewnopodobnych inspirowana wyglądem tropikalnego palisandru. Faktura surowego wnętrza  zyskała w płytkach marki Opoczno niepowtarzalny, srebrzysty blask, który w połączeniu z ciepłą kolorystyką tworzy  w aranżowanym wnętrzu wyjątkowy przytulny klimat.

Legno Rustico

Legno Rustico Opoczno - format 14,7x89,5, rektyfikowane. Legno Rustico to kolekcja płytek drewnopodobnych zainspirowana wyglądem drewna doussie, zwanego również królewskim, które pozyskuje się z kilku gatunków drzew rosnących w Afryce. Ciepłobrązowa naturalna barwa drewna z upływem czasu ciemnieje, natomiast firma Meissen wzbogaciła tą naturalną kolorystykę odcieniami cream igrey.

Magic Stone

Magic Stone Opoczno - format 29,3x59,3 oraz 59,3x59,3 , rektyfikowane. Płytki podłogowe Magic Stone Opoczno.

Milton

Milton Opoczno - format 29,7x29,7, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Milton Opoczno to kolekcja płytek gresowych, występująca w formacie 29,7x29,7 cm, charakteryzująca się surowym charakterem. Do wyboru mamy pięć kolorów płytek podstawowych: beż, brąz,grafit, orange i szary oraz stopnice w adekwatnych kolorach. Kolekcja dzięki zróżnicowanej gamie kolorów i parametrom technicznym może być wykorzystana do aranżacji dużych wnętrz, salonów, a przede wszystkim w miejscach użyteczności publicznej.

Moondust

Moondust Opoczno - format 29,55x59,4, 59,4x59,4 , rektyfikowane. Płytki podłogowe Moondust Opoczno.

Perfect Form

Perfect Form Opoczno - format 14,4x59,3 , rektyfikowane. Płytki podłogowe Perfect Form Opoczno.

Sahara

Sahara Opoczno - format 29x59,3, 59,3x59,3, rektyfikowane. Płytki podłogowe Sahara Opoczno to kolekcja płytek ceramicznych, nawiązująca wzorem do wyglądu marmuru, wykonana w technologii lappato. Kolekcja charakteryzuje się delikatnością oraz nadzwyczajnymi walorami estetycznymi. Pełen subtelności odcień beżu płytek podstawowych w połączeniu z dekoracjami doskonale odnajdzie się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i zorganizowanych zgodnie z nowoczesnymi trendami w zakresie wystroju.

Silent Stone

Silent Stone Opoczno - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Silent Stone Opoczno to kolekcja, występująca w formacie 45x45 cm, która charakteryzuje się surowymi odcieniami szarości i dekoracyjnymi płytkami Carpet, co umożliwia stworzenie ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, szczególnie dla osób ceniących sobie niepowtarzalny minimalistyczny charakter. Jednorodny rysunek i chłodna kolorystyka sprawiają że płytki z kolekcji Silent Stone znajdują zastosowanie zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Softwood

Softwood Opoczno - format 14,7x89, 22,1x89, rektyfikowane.

Urban Mix

Urban Mix Opoczno - format 44,4x89, 59,4x59,4 , rektyfikowane. Płytki podłogowe Urban Mix Opoczno.

Wood

Wood Opoczno - format 59,3x59,3, rektyfikowane.

Yakara

Yakara Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Kolekcja Yakara Opoczno to połączenie płytek matowych i lappato, co daje niezwykłe efekty wizualne. Serię płytek bazowych uzupełniaja dekoracje z elementami szklanymi i metalowymi. Wyrafinowane połączenie surowości kamienia z błyszczącymi stalowymi detalami idealnie komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.