Frezja Gerber 

Frezja Gerber Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Frezja Gerber Kwadro to kolekcja płytek ceramicznych w dwóch klasycznych kolorach beige i brown w formacie 25x33,3 cm. Płytki ścienne doskonale współgrają z insertami z motywem kwiatowym i mogą tworzyć całe kompozycje, dzięki czemu nasza łazienka będzie wyglądać niezwykle...

Frezja Gerber Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Frezja Gerber Kwadro to kolekcja płytek ceramicznych w dwóch klasycznych kolorach beige i brown w formacie 25x33,3 cm. Płytki ścienne doskonale współgrają z insertami z motywem kwiatowym i mogą tworzyć całe kompozycje, dzięki czemu nasza łazienka będzie wyglądać niezwykle efektownie.

Więcej
Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.