Amarylis Anemon 

Amarylis Anemon Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Amarylis Anemon Kwadro to kolekcja płytek ceramicznych, w skład której wchodzą płytki ścienne w formacie 25x33,3 cm oraz płytki podłogowe Anemon w formacie 33,3x33,3 cm. Kolekcja występuje w stonowanej i delikatnej kolorystyce beige i brown. Uzupełnieniem kolekcji są ze...

Amarylis Anemon Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Amarylis Anemon Kwadro to kolekcja płytek ceramicznych, w skład której wchodzą płytki ścienne w formacie 25x33,3 cm oraz płytki podłogowe Anemon w formacie 33,3x33,3 cm. Kolekcja występuje w stonowanej i delikatnej kolorystyce beige i brown. Uzupełnieniem kolekcji są ze wzorzyste inserta kwiatowe, listwy i cygara nadające ciekawy wygląd każdej łazience.

Więcej
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.