Paradyż 

Bardzo popularne w ostatnich czasach stały się mozaiki, jakie ma w swojej ofercie Ceramika Paradyż. Są to mozaiki, które występują w bardzo różnych kolorach, począwszy od delikatnych kremów, przez róże, fiolety, błękity, aż do ciemnych zieleni i brązów. Ceramika Paradyż wprowadziła także ciekawą nowość – tęczową mozaikę, która jest doskonałym ro...

Bardzo popularne w ostatnich czasach stały się mozaiki, jakie ma w swojej ofercie Ceramika Paradyż. Są to mozaiki, które występują w bardzo różnych kolorach, począwszy od delikatnych kremów, przez róże, fiolety, błękity, aż do ciemnych zieleni i brązów. Ceramika Paradyż wprowadziła także ciekawą nowość – tęczową mozaikę, która jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które pragną sprawić, aby ich wnętrze stało się radosne i kolorowe.

Więcej

Podkategorie

Altea Albir
Altea Albir to propozycja monokolorowych mozaik o szkliwie błyszczącym (Altea) i matowym (Albir), występująca w trzech, prostych, tradycyjnych kolorach: bianco, nero i rosa. Przy układaniu mozaiki nie ma ograniczeń – półki, wnęki, obłe powierzchnie – wszędzie tam możemy ją zastosować. Pozostaje tylko wybór koloru, nasza wyobraźnia i niestandardowe wnętrze gotowe!
Penelopa
Penelopa to uniwersalna mozaika o matowej powierzchni, inspirowana wyglądem klasycznego marmuru. Neutralna grafika i kolor jasnego beżu doskonale nadaje się do samodzielnego zastosowania jak i do połączenia z innymi kolekcjami. Będzie świetnie wyglądać zarówno w kuchni i łazience,jak i salonie czy holu. Podkreślić charakter mozaiki możemy dzięki dowolnym dodatkom i w zależności jakie zastosujemy możemy stworzyć wnętrze o wyrazistym charakterze lub spokojne i pełne harmonii.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.