Paradyż 

Płytki podłogowe Paradyż to najwyższa jakość, najlepsze parametry techniczne i nowatorskie wzornictwo. Każdy znajdzie coś do swojego domu. Niektóre kolekcje podłogowe o wymiarach 59,8x59,8 można łączyć z płytkami z kolekcji My Way. Jeżeli trzeba przygotujemy projekt. Zadzwoń bądź napisz do naszego Biura Obsługi.

Podkategorie

Adana

Adana Paradyż - format 75x75, 24,7x75, rektyfikowane.

Arke

Arke Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Arke Ceramika Paradyż

Arkesia

Arkesia Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Arkesia Paradyż to kolekcja płytek gresowych, występująca w trzech rodzajach powierzchni: struktura, satyna i poler oraz w różnych formatach. Do wyboru mamy cały przekrój kolorów, od jasnego beżu i ciepłego brązu, przez czekoladową moccę, aż po subtelny grys i wyrazisty grafit oraz szeroki wachlarz dekoracji, nawet ogromną rozetę. Wszystko możemy mieszać, łączyć i bawić się stylami, tworząc wymarzone wnętrze. Kolekcja dzięki zróżnicowanej gamie elementów może być wykorzystana do aranżacji dużych wnętrz, salonów, kuchni oraz łazienek, a także w miejscach użyteczności publicznej.

Bazo

Bazo Paradyż - format 19,8x19,8, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Bazo Paradyż

Como

Como Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane.

Doblo

Doblo Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Doblo to kolekcja ceramiki, występująca w czterech odcieniach: bianco, grafit, nero oraz grys. Poszczególne kolory, powierzchnie: satyna, poler, struktura i formaty: 29,8x59,8 cm, 44,8x44,8 cm oraz 59,8x59,8 cm można dowolnie łączyć w taki sposób, aby samodzielnie wydobyć piękno wykończeń i odcieni. Taka różnorodność kolekcji pozwala stworzyć indywidualną aranżację, zarówno surową i minimalistyczną, jaki i ciepłą i spokojną.

Duroteq

Duroteq Paradyż - format 29,5x59,5, 59,5x59,5, rektyfikowane.

Flash

Flash Paradyż - format 30x60, 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Flash Paradyż

Freeman

Freeman Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Freeman to kolekcja inspirowana naturalnym łupanym kamieniem, czego efektem jest surowa kolekcja w odcieniach beżu i szarości w formacie 40x40 cm. Jest to kolekcja charakteryzująca się surowym wyglądem i oszczędnością we wzory, dzięki czemu nadaje aranżowanym powierzchnią rustykalnego charakteru.

Hasel

Hasel Paradyż - format 16x98,5, 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Hasel to kolekcja drewnopodobnych płytek na podłogę, której cechą charakterystyczną jest połączenie klasyki z nowoczesnością. Płytki występują w dwóch formatach: 98,5x16 cm oraz 98,5x21,5 cm i w trzech wariantach kolorystycznych: jasny beż, ciepła ochra i ciemny brąz. Do wyboru mamy również listwę mix-paski, która w połączeniu z płytkami bazowymi tworzy bardzo ciekawą aranżację, która zachwyci nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Herrera

Herrera Paradyż - format 14,8x89,8; 19,8x119,8, rektyfikowane.

House

House Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe House marki Paradyż.

Intero

Intero Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Intero Paradyż

Legnetto

Legnetto Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Legnetto.

Lensitile

Lensitile Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Lensitile to kolekcja gresu szkliwionego, który występuje w formacie 45x45 cm w dwóch wariantach kolorystycznych: grafit i grys. Płytki z tej kolekcji pozwolą nam na stworzenie surowej, murowanej powierzchni, uszlachetnionej lustrzanymi punktami. Aby nie tworzyć wrażenia surowości, dla ocieplenia klimatu, ten murowany monolit przełamać można pięknymi, ozdobnymi listwami. Kolekcja Lensitile idealnie nadaje się do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Masto

Masto Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Masto Paradyż to kolekcja gresu rektyfikowanego, występującea w dwóch formatach 59,8x59,8 cm i 29,8x59,8 cm i dwóch odcieniach: grys i bianco. Do wyboru mamy również dwa rodzaje powierzchni: klasyczny mat i elegancki półpoler. Wzór płytek Masto wygląda jak muśnięty światłem, wydobywającym to, co najpiękniejsze z danego koloru i struktury i dzięki temu idealnie nadają się do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Menfi

MenfiParadyż - format 75x75, 24,7x75, rektyfikowane.

Middletown

Middletown Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Middletown to kolekcja terakoty, inspirowana naturalnym, pięknym wyglądem marmuru, której cechą charakterystyczną jest spokojne odcienie brązu i beżu, a dodatkowym atutem jest bogata grafika i delikatna, satynowa powierzchnia, która zdominuje Twoje wnętrze. Kolekcje Middletown można dowolnie łączyć z elementami z kolekcji Woodhaven i Tremont, dzięki czemu stworzysz niepowtarzalne pomieszczenie o indywidualnym charakterze.

Mistral

Mistral Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Mistral Paradyż to kolekcja płytek gresoowychych, występująca w sześciu różnych kolorach: beige, brown, nero, ochra, grys i grafit, by dopasować wnętrze do swoich potrzeb. Podłoga niczym ciemny żwir? A może pustynny piasek lub marmur? Aby jeszcze bardziej zindywidualizować wnętrze, każdy kolor dostępny jest w dwóch rodzajach powierzchni: elegancki poler i delikatna satyna. Dopełnieniem płytek podstawowych są dekoracyjne listwy,mozaiki i rozety, dzięki którym stworzymy wytworne wnętrze.

Mitte

Mitte Paradyż - format 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Ceramika Paradyż Mitte to kolekcja niezwykle eleganckiej ceramiki inspirowanej wyglądem białych kamieni. Płytki występują w formacie 60x60 cm i doskonale odnajdą się w salonie, holu, czy kuchni. Ponadczasowa i stylowa kolorystyka płytki, a także jej duży format nadadzą Twojemu wnętrzu szyku i staną się idealną bazą do dowolnie wybranych dodatków.

Obsidiana

Obsidiana Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Obsidiana Paradyż.

Optimal

OptimalParadyż - format 75x75, 24,7x75, rektyfikowane.

Pago

Pago Paradyż - format 16x98,5, 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Pago Paradyż to kolekcja terakoty imitująca drewno w kolorach: light, natural i dark. Płytki charakteryzują się delikatnie szorstką powierzchnią i pięknym rysunkiem drewna. W zależności jakie dodatki dobierzemy do kolekcji możemy być pewni, że odnajdzie się ona w różnych stylizacjach. Kolekcja idealnie odnajdzie się zarówno w salonie, jak i w łazience, czy kuchni – wszystko dzięki ponadczasowej stylistyce.

Pavi

Pavi Paradyż - format 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Pavi to kolekcja inspirowana wyglądem kamienia i podobnie jak kamień jest wytrzymała, dzięki swoim parametrom technicznym. Do wyboru w tej kolekcji mamy trzy kolory: delikatna biel, ciepły beż i wyraźny brąz. Dopełnieniem płytek bazowych o delikatnych kolorach są bogato zdobione listwy, które urozmaicą każde wnętrze, niezależnie od jego charakteru.

Pini

Pini Paradyż - format 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Pini Ceramiki Paradyż to kolekcja przypominająca parkietowe deski w formacie 60x60 cm. Na jednej płytce odnaleźć można aż cztery małe sposoby ułożenia desek. Format i wzór płytek pozwala na zaaranżowanie niesamowitego wnętrza z piękną drewnianą podłogą. Kolekcja ta to połączenie wysokiej jakości wykonania z funkcjonalnością - takie płytki będą cieszyć oko i posłużą na długie lata.

Raggio

Raggio Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Raggio Paradyż to kolekcja terakoty o charakterystycznym, nieregularnym wzorze, co sprawia, że każda płytka jest inna a ciepła kolorystyka beżu i brązu doskonale się ze sobą uzupełnia. Tonalne przebarwienia pojawiające się na każdej z płytek, tworzą po ułożeniu niezwykle piękną powierzchnię, której dopełnieniem jest ozdobna listwa.

Rino

Rino Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Rino Paradyż to kolekcja płytek ceramicznych marki Paradyż charakteryzująca się niezwykła neutralnością. Płytki podstawowe występują w czterech kolorach: beige, grafit, nero i grys. Każdy z nich wprowadza do wnętrza fascynującą surowość, przypominającą cementową stylistykę. Płytki występują w dwóch formatach 59,8x59,8 cm oraz 29,8x59,8 cm o powierzchni matowej i błyszczącej. Dopełnieniem kolekcji są cokoły i listwy, które podkreślają jej ascetyczny styl. Taki image można wykorzystać nie tylko w dużych, surowych wnętrzach, ale również w mniejszych pomieszczeniach - od przedpokoju, przez salon i taras, do łazienki.

Rockaway

Rockaway Paradyż - format 40x40, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Rockaway Paradyż to kolekcja nierektyfikowanej terakoty o strukturalnej powierzchni, która idealnie nadaje się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz, na podłodze i elewacji, dzięki swoim parametrom technicznym. Kolekcja ta pozwala nam na stworzenie wnętrza tętniącego życiem miasta.

Salotto

Salotto Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Salotto Paradyż to kolekcja eleganckich gresów, inspirowana wyglądem marmuru, występująca w formacie 45x45 cm. Mamy do wyboru płytkę w wydaniu brązowym, która w połączeniu z tradycyjnym beżowym wariantem pozwoli nam stworzyć pomieszczenie z wyraźnym akcentem. Natomiast płytki w odcieniu jasnego grysu i ciemniejszego grafitu idealnie się ze sobą uzupełniają. Końcowego efektu nadają dekorację w postaci: insert, narożników i listew.

Santera

Santera Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Santera Paradyż to kolekcja uniwersalnych płytek na podłogę w formacie 45x45 cm, która posiada grafikę inspirowaną wyglądem kamienia w naturalnym kolorze beżu. Do wyboru mamy powierzchnie matową i błyszczącą. Kolekcja dzięki swej neutralności nadaje się do różnych pomieszczeń o różnym charakterze. Piękna, jasna kolorystyka rozświetli wnętrze, a misternie wykonana listwa dekoracyjna przełamie nieco monolit kamiennego wzoru.

Scratch

ScratchParadyż - format 75x75, 24,7x75, rektyfikowane.

Sevion

Sevion Paradyż - format 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Sevion marki Paradyż.

Surazo

Surazo Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Surazo marki Paradyż.

Taranto

Taranto Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Taranto to kolekcja nowoczesnej terakoty, która idzie z duchem czasu i w takie też zamienia Twoje wnętrze. Bogata kolorystyka: beige, brown, grys i grafit, wybór powierzchni, rozmiarów i elementy dekoracyjne pozwolą każde pomieszczenie zamienić w ponadczasowe.

Teakstone

Teakstone Paradyż - format 30x60, 60x60, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Teakstone Paradyż

Tecniq

Tecniq Paradyż - format 29,8x59,8, 59,8x59,8, rektyfikowane. Płytki podłogowe Tecniq Paradyż

Thorno

Thorno Paradyż - format 16x98,5, 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Thorno Paradyż to kolekcja płytek na podłogę do złudzenia przypominająca długie, panelowe deski pięknie ozdobione drzewnymi słojami. Płytki z kolekcji Thorno doskonale odnajdą się w każdym pomieszczeniu, gdyż do wyboru mamy trzy kolory: najjaśniejszy – prawie biały odcień drewna, subtelny beż lub wyraźny brąz. Dzięki tej serii płytek ceramiczne drewno na zawsze może zagościć w Twoim wnętrzu! 

Trakt

TraktParadyż - format 75x75, 24,7x75, rektyfikowane.

Trophy

Trophy Paradyż - format 21,5x98,5, rektyfikowane. Płytki podłogowe Trophy Paradyż

Wiser

Wiser Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Wiser Paradyż

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.