Sorenta Sorro 

Sorenta Soro Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Sorenta Sorro Paradyż to kolekcja płytek ściennych w formacie 30x60cm. Uzupełnieniem płytek podstawowych, występujących w dwóch kolorach: bianco i mocca są dekoracje: jedne - klasyczne o stonowanym wzornictwie i kolorystyce, drugie - nowoczesne z wyrazistym, kwiatowym nadru...

Sorenta Soro Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Sorenta Sorro Paradyż to kolekcja płytek ściennych w formacie 30x60cm. Uzupełnieniem płytek podstawowych, występujących w dwóch kolorach: bianco i mocca są dekoracje: jedne - klasyczne o stonowanym wzornictwie i kolorystyce, drugie - nowoczesne z wyrazistym, kwiatowym nadrukiem. Idealnym elementem dopełniającym kolekcję są szklane mozaiki w odcieniach fioletu i różu. W zależności od tego, które elementy kolekcji wybierzemy możemy stworzyć wnętrza o spokojnym charakterze lub całkowicie odmienne - pełne życia i energii.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.