Paradyż 

Ceramika to pojecie, które wiążą się nie tylko z wyrobami porcelanowymi bądź też naczyniami domowego użytku, ale również dotyczy szerokiej gamy płytek ceramicznych, służących do wykładania powierzchni podłogowych i ściennych w rozmaitych pomieszczeniach, między innymi łazienkach lub też kuchniach. Do największych producentów tego typu produktów ...

Ceramika to pojecie, które wiążą się nie tylko z wyrobami porcelanowymi bądź też naczyniami domowego użytku, ale również dotyczy szerokiej gamy płytek ceramicznych, służących do wykładania powierzchni podłogowych i ściennych w rozmaitych pomieszczeniach, między innymi łazienkach lub też kuchniach. Do największych producentów tego typu produktów na krajowym rynku należy firma Paradyż, mająca wieloletnią tradycję i ugruntowaną pozycję w branży. Płytki kuchenne Paradyż to w większości nowoczesne wzornictwo (np. płytki Reflette, czy płytki Abrila Purio) ale również kilka klasycznych wzorów (np. płytki Vanilla Porto).

Więcej

Podkategorie

Abrila Purio

Abrila Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Kolekcja płytek ściennych Abrila Purio to najmodniejsze błyszczące kolory, Bianco i Grafit w formacie 20x60 cm. Kolekcja została ożywiona delikatnymi dekoracjami kwiatowymi, dzięki którym możemy stworzyć aranżację zachwycającą niezwykłą roślinnością. Z drugiej strony możemy stworzyć wnętrze nowoczesne, energetyczne dzięki dekorom odzwierciedlającym paski i kropki. Dopełnieniem kolekcji są płytki podłogowe Purio w formacie 40x40 cm.

Favaro

Favaro Paradyż - format 9,8x29,8, nierektyfikowane.

Midian Purio

Midian Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Midian Purio to linia płytek ceramicznych charakteryzująca się niesamowitą energią i świeżością. Płytki podstawowe występują w czterech odcieniach: bianco, giallo, verde i grys w formacie 20x60 cm. Kolekcja została przygotowana w taki sposób, który pomoże zindywidualizować aranżację dzięki dwóm zestawom dekoracji – kwiatowemu i geometrycznemu. Dzięki tej serii płytek stworzymy wnętrze o nowoczesnym designie.

Reflection Reflex

Reflection Reflex Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płtyki kuchenne Reflection Reflex

Tamoe

Tamoe Paradyż - format 9,8x9,8, 9,8x19,8, 9,8x29,8, nierektyfikowane. Płytki do kuchnie Tamoe producent Paradyż Ceramika.

Uniwersalne Dekoracje Szklane

Uniwersalne Dekoracje Szklane Paradyż - format 20x20, 25x25, 29,8x119,8.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.