Lista produktów producenta: Alfa Cer

Firma Alfa-Cer jest obecna na polskim rynku ceramiki budowlanej od 1998 roku. Właścicielem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Wiesław Kwiatkowski, osoba zwiazana z branżą ceramiczną od 1980 roku.
Siedziba firmy mieści jest w Opocznie, mieście będącym kolebką przemysłu ceramicznego w Polsce. Nasze trzy zakłady produkcyje zlokalizowane są w promieniu 30km: produkcja dekoracji ceramicznych - Zakład Produkcji Ceramiki Alfa-CER - Kopaniny, produkcja dekoracji szklanych - Alfa-Glass S.C. - Odrzywół, produkcja dekoracji fusingowych i piaskowanych - Gama-Cer - Miedzna Murowana.


Początkowo działalność firmy ograniczała się jedynie do importu i pośrednictwa w sprzedaży płytki masowej, dedykowanej głównie dla sieci handlowych i klientów inwestycyjnych.
Od 2004 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, podjęliśmy decyzje o produkcji dekoracji ceramicznych w technologii 3go wypału. W tym zakresie, jako podwykonawca i dostawca elementów dekoracyjnych, współpracujemy z takimi producentami płytek ceramicznych jak: Ceramika Color, Ceramika Eva, Ceramika Gres, Ceramika Końskie, Ceramika Nowa Gala, Ceramika Pilch, Ceramika Tubądzin, Cersanit, Opoczno S.A. oraz Star Gres. Ponadto wykonujemy szereg dekoracji na indywidualne zamówienie dla marketów budowlanych, hurtowni oraz salonów sprzedaży z Austrii, Czech, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Portugali, Rosji, Słowacji i Szwecji.


Z roku na rok spektrum naszej produkcji powiększa się o kolejne gałęzie modeli wykonywanych w technologii sitodruku, cięcia czy kalkomanii. Obecnie dysponujemy pełnym parkiem maszynowym do produkcji elementów zdobionych, a mianowicie: kompletną linią i dwoma piecami do 3go wypału, drukarkami w technologii sitodruku i kalkomanii, kombajnem do cięcia dekoracji i mozaiki oraz kompletną linią do cięcia, zadruku i wypału dekoracji szklanych.

 

W 2009 roku wprowadziliśmy do swojej oferty obrazy ceramiczne produkowane w technologi zadruku triadowego oraz szklane dekoracje fusingowe. Ponieważ produkty te spotkał się z dużym zainteresowaniem na rynku polskim i zagranicznym, w 2010 roku podjęlismy decyzję o poszerzeniu oferty o kolorowe obrazy szklane wykonywane w technoligii druku cyfrowego UV oraz piaskowane płyki i tafle szklane.

Wszechstronność naszej produkcji pozwala nam na dużą elastyczność i natychmiastową reakcję na zapotrzebowanie rynku. Produkujemy bowiem masowo dekoracje do glazur (w formatach 10×10, 20×20, 20×25, 20×40, 20×50, 25×33, 25×40,30×45, 30×60, 33×50, 33×60, 33×90) i terakot (30×30, 33×33, 40×40, 45×45, 50×50) jak również modele skierowane do klientów indywidualnych (rozety i fryzy cięte z gresu polerowanego, obrazy szklane i ceramiczne).

 

Od 2005 roku reprezentujemy na rynku polskim i czeskim hiszpańskie fabryki ceramiczne: CeraSan i grupę Elira Ceramica.Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu jak najlepiej realizujemy serwis magazynowania, sprzedaży i dystrybucji produktów wymienionych firm.Nasza zbiorcza oferta tworzy szeroką i kompletną gamę płytek i dekoracji odpowiednią dla każdego klienta.
Zapraszamy do współpracy.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 892 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.