Paradyż 

Płytki łazienkowe Paradyż to najwyższa jakość i największy wybór spośród wszystkich polskich producentów płytek ceramicznych. Rokrocznie nagradzane na największych międzynarodowych targach za swoją oryginalność, produkty tej firmy cieszą się ogromnym uznaniem klientów, którzy cenią je przede wszystkim za wyjątkową trwałość, oryginalność wzorów i...

Płytki łazienkowe Paradyż to najwyższa jakość i największy wybór spośród wszystkich polskich producentów płytek ceramicznych. Rokrocznie nagradzane na największych międzynarodowych targach za swoją oryginalność, produkty tej firmy cieszą się ogromnym uznaniem klientów, którzy cenią je przede wszystkim za wyjątkową trwałość, oryginalność wzorów i wszechstronne zastosowanie.

Więcej

Podkategorie

Coraline Coral

Coraline Coral Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Coraline Coral Ceramika Paradyż

Domus

Domus Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domus Paradyż Ceramika

Elanda Elando

Elanda Elando Paradyż - format 25x75, rektyfikowane.

Emilly Milio

Emilly Milio Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Emilly Milio Paradyż Ceramika

Enya

Enya Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane.

Ermeo Ermo

Ermeo Ermo Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane.

Esten

Esten Paradyż - format 29,5x59,5, rektyfikowane.

Explorer

Explorer Paradyż - format 29,8x59,8, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Explorer Paradyż

Inspiration Inspiro

Inspiration Inspiro Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Inspiration Inspiro Paradyż Ceramika

Laterizio Lateriz

Laterizio Lateriz Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane.

Luciola Luci

Luciola Luci Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Luciola Luci Paradyż

Inwesta Inwest

Inwesta Inwest Paradyż - format 19,8x19,8, nierektyfikowane. Inwesta Inwest to kolekcja płytek łazienkowych w formacie 19,8x19,8 cm o bogatej gamie kolorystycznej, która występuje w wersji matowej i polerowanej. Płytki są zarówno funkcjonalne, jak i ozdobne i są odpowiedzialne za oryginalność i atrakcyjność wszystkich pomieszczeń.

Maloli

Maloli Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Maloli Paradyż Ceramika

Manteia

Manteia Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Manteia Paradyż Ceramika

Meisha Garam

Meisha Garam Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Meisha Garam Paradyż to kolekcja płytek ściennych dla których inspiracją była sceneria Bliskiego Wschodu. Płytki ścienne w formacie 30x60cm występują w stonowanej kolorystyce: bianco, beige i brown, które można dowolnie łączyć i zestawiać w różnych kombinacjach. Uzupełnieniem płytek ściennych są dekoracje z orientalnymi wzorami, które doskonale sprawdzają się zarówno w pasowym układzie, jak i na dużych powierzchniach ściany. Całość kolekcji stwarza wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

Midian Purio

Midian Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Midian Purio to kolekcja charakteryzująca się niesamowitą energią i świeżością. Płytki podstawowe występują w czterech odcieniach: bianco, giallo, verde i grys w formacie 20x60 cm. Kolekcja została przygotowana w taki sposób, który pomoże zindywidualizować aranżację dzięki dwóm zestawom dekoracji – kwiatowemu i geometrycznemu. Dzięki tej serii płytek stworzymy łazienkę o nowoczesnym designie.

Modul Purio

Modul Purio Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Modul Purio Paradyż

Moli

Moli Paradyż - format 9,8x19,8, nierektyfikowane.

Nirrad Niro

Nirrad Niro Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Nirrad Niro Paradyż Ceramika

Orrios Orrion

Orrios Orion Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane.

Piumetta Piume

Piumetta Piume Paradyż - format 29,5x59,5, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Piumetta Piume to kolekcja eleganckich płytek ściennych w modnych odcieniach: fioletu, szarości, bieli i czerni. Podstawową płytkę ścienną wspaniale uzupełniają dekoracje w formie insert A i B o bardzo delikatnym graficznym nadruku lustra. Dzięki tak subtelnemu wzorowi można tworzyć duże płaszczyzny ze świetlistym efektem. Dopełnieniem całości są trzy rodzaje szklanych listew - z delikatnym kwiatowym nadrukiem, z efektem metalicznym lub opalizującym.

Reflection Reflex

Reflection Reflex Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Reflection Reflex Paradyż Ceramika

Rodari

Rodari Reflex Paradyż - format 9,8x9,8, 9,8x19,8, nierektyfikowane.

Rondoni

Rondoni Paradyż - format 9,8x29,8, nierektyfikowane.

Sabro Silon

Sabro Silon Paradyż - format 29,5x59,5, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Sabro Silon Paradyż to kolekcja płytek ściennych w formacie 29,5x59,5 cm. Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest wzór imitujący naturalny Onyx. Niewątpliwym atutem kolekcji jest to, że każda płytka jest inna od pozostałych - przypominają kawałki kamienia, łupanego z bloku skalnego. Dopełnieniem płytek podstawowych jest szeroki wybór elementów dekoracyjnych, zarówno klasycznych, kwiatowych, jak i nowoczesnych, geometrycznych.

Secret Edeno

Secret Edeno Paradyż - format 29,5x59,5, rektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Secret Edeno to kolekcja rektyfikowanych płytek ściennych w formacie 29,5x59,5cm, która występuje w kontrastowych kolorach czerni i bieli. Szykowny, geometryczny wzór płytek bazowych został stworzony tak, aby przepełnić pomieszczenie elegancją. Uzupełnieniem płytek podstawowych jest bogata gama błyszczących dekoracji. Całość kolekcji to kwintesencja elegancji i stylu glamour.

Segura

Segura Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane.

Sorenta Sorro

Sorenta Soro Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Sorenta Sorro Paradyż to kolekcja płytek ściennych w formacie 30x60cm. Uzupełnieniem płytek podstawowych, występujących w dwóch kolorach: bianco i mocca są dekoracje: jedne - klasyczne o stonowanym wzornictwie i kolorystyce, drugie - nowoczesne z wyrazistym, kwiatowym nadrukiem. Idealnym elementem dopełniającym kolekcję są szklane mozaiki w odcieniach fioletu i różu. W zależności od tego, które elementy kolekcji wybierzemy możemy stworzyć wnętrza o spokojnym charakterze lub całkowicie odmienne - pełne życia i energii.

Tamoe

Tamoe Paradyż - format 9,8x19,8, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Tamoe Paradyż to kolekcja niezwykle nowoczesna i energetyczna. Ogromny wachlarz elementów: sześć kolorów, cztery różne formaty i dwa rodzaje powierzchni – płaska i delikatnie pofalowana sprawią, że każde aranżowane pomieszczenie nabierze niesamowitego charakteru. Wszystkie elementy możemy dowolnie łączyć i tworzyć designerskie kompozycje zarówno z płytek jak i z dekoracji.

Tolio Toli

Tolio Toli Paradyż - format 25x75, rektyfikowane.

Tonnes

Tonne3 Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane.

Vivida Vivido

Vivida Vivido Paradyż - format 30x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Vivida Vivido Paradyż to kolekcja niezwykle żywa i energetyczna, wyróżniająca się bogatą kolorystyką i prostotą. Kolekcja składa się z bazowej gładkiej białej płytki oraz sześciu dodatkowych kolorów. Dodatkowo występują płytki ścienne strukturalne w adekwatnej kolorystyce, geometryczne kwiatowe inserta oraz listwy szklane. Cała kolekcja daje nieograniczone możliwości różnych zestawień elementów i stworzenia indywidualnego wnętrza właśnie dzięki ilości zaproponowanej kolorystyki oraz bogatemu wyborowi dekoracji.

Yoshioka Purio

Yoshioka Purio Paradyż - format 20x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż Yoshioka Purio to kolekcja płytek ściennych w nowoczesnym formacie 20x60 cm, charakteryzująca się błyszczącą powierzchnią. W skład kolekcji wchodzą płytki w kolorach metalicznej czerwieni i soczystego oranżu oraz szarości i bieli. Nowoczesny styl kolekcji został podkreślony lekko metalicznymi liniami, które pięknie mienią się na wyrazistych kolorach.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.