Syria 

Syria Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Syria to kolekcja, którą tworzą płytki imitujące naturalny, jasny kamień w odcieniach brązu i beżu. Dopełnieniem do płytek ściennych są subtelne dekoracje, inserta, listwy i narożniki ścienne podkreślające wyjątkowy charakter wnętrza. Kolekcja polecana do stylowych wnętrz w ...

Syria Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Syria to kolekcja, którą tworzą płytki imitujące naturalny, jasny kamień w odcieniach brązu i beżu. Dopełnieniem do płytek ściennych są subtelne dekoracje, inserta, listwy i narożniki ścienne podkreślające wyjątkowy charakter wnętrza. Kolekcja polecana do stylowych wnętrz w stylu retro. Do płytek ściennych Syria dedykowane są płytki podłogowe z tej samej serii.

Więcej

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.