Flare 

Flare Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Flare to kolekcja ,którą tworzą płytki ścienne i podłogowe w naturalnych odcieniach brązu i beżu. Płytki te stanowią doskonałe tło dla dodatków, których styl i kolor można dopasować w zależności od nastroju i wizji naszej łazienki. Płytki łazienkowe Flare zaspokoją gusta naw...

Flare Domino - format 25x36, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Domino Flare to kolekcja ,którą tworzą płytki ścienne i podłogowe w naturalnych odcieniach brązu i beżu. Płytki te stanowią doskonałe tło dla dodatków, których styl i kolor można dopasować w zależności od nastroju i wizji naszej łazienki. Płytki łazienkowe Flare zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.