Mozaiki 

Mozaiki są wykorzystywane najczęściej przy remontowaniu kuchni i łazienek. To bardzo prosty sposób, aby urozmaicić wnętrze i dodać mu niepowtarzalnego klimatu. Mozaiki można dobrać w kolorach dominujących w danym pomieszczeniu. Są doskonałe do obudowania wanny, toalety, a także do wstawiania atrakcyjnych elementów między kafelkami na ścianach.

Podkategorie

Paradyż

Bardzo popularne w ostatnich czasach stały się mozaiki, jakie ma w swojej ofercie Ceramika Paradyż. Są to mozaiki, które występują w bardzo różnych kolorach, począwszy od delikatnych kremów, przez róże, fiolety, błękity, aż do ciemnych zieleni i brązów. Ceramika Paradyż wprowadziła także ciekawą nowość – tęczową mozaikę, która jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które pragną sprawić, aby ich wnętrze stało się radosne i kolorowe.

Primavera Mozaika

Mozaika szklana Primavera - olbrzymi wybór mozaik. Do wyboru m.in. mozaika szklana, mozaika diamentowa, mozaiki złote. Szeroki wybór kolorów i bardzo przystępne ceny.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.