Santera 

Santera Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Santera Paradyż to kolekcja uniwersalnych płytek na podłogę w formacie 45x45 cm, która posiada grafikę inspirowaną wyglądem kamienia w naturalnym kolorze beżu. Do wyboru mamy powierzchnie matową i błyszczącą. Kolekcja dzięki swej neutralności nadaje się do różnych pomieszczeń o r...

Santera Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Santera Paradyż to kolekcja uniwersalnych płytek na podłogę w formacie 45x45 cm, która posiada grafikę inspirowaną wyglądem kamienia w naturalnym kolorze beżu. Do wyboru mamy powierzchnie matową i błyszczącą. Kolekcja dzięki swej neutralności nadaje się do różnych pomieszczeń o różnym charakterze. Piękna, jasna kolorystyka rozświetli wnętrze, a misternie wykonana listwa dekoracyjna przełamie nieco monolit kamiennego wzoru.

Więcej
Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.