Raggio 

Raggio Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Raggio Paradyż to kolekcja terakoty o charakterystycznym, nieregularnym wzorze, co sprawia, że każda płytka jest inna a ciepła kolorystyka beżu i brązu doskonale się ze sobą uzupełnia. Tonalne przebarwienia pojawiające się na każdej z płytek, tworzą po ułożeniu niezwykle piękną po...

Raggio Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Raggio Paradyż to kolekcja terakoty o charakterystycznym, nieregularnym wzorze, co sprawia, że każda płytka jest inna a ciepła kolorystyka beżu i brązu doskonale się ze sobą uzupełnia. Tonalne przebarwienia pojawiające się na każdej z płytek, tworzą po ułożeniu niezwykle piękną powierzchnię, której dopełnieniem jest ozdobna listwa.

Więcej
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.